Новини

Тренінг  для директорів закладів загальної середньої освіти

31 січня на базі Ладанської гімназії відбувся тренінг  “ Психологічні аспекти управління освітнім процесом в умовах НУШ ” для директорів закладів загальної середньої освіти.

З вітальним словом до учасників тренінгу звернулась Кондратенко О.І., директор Ладанської гімназії. В ході тренінгу керівники закладів освіти виконували вправи на виявлення лідерських якостей та їх класифікацію, прослухали інформаційний блок про стилі керівництва. У  “Світовому кафе” учасники тренінгу складали портрет сучасного директора за рисами характеру, визначали професійно значущі якості директора закладу освіти.

Тітуленко Н.І., учитель зарубіжної літератури Ладанської гімназії зробила акцент на компетентності, яка набуває вагомого значення - емоційний інтелект. Згуртувати колектив, встановити дружні довірливі стосунки допомогла руханка “Паровозики”. На “Ярмарку” учасники тренінгу продавали свої недоліки, яких хотілося б позбутися  і чесноти, якими могли б поділитися.

В ході тренінгу Тарасенко А. В., завідувач районного методичного кабінету презентувала брошуру “ White paper ”(Навігатор для вчителя НУШ). Як наголосила Андроніка Володимирівна : “ Інформація, розміщена на сторінках брошури, стане в нагоді тим, хто готовий стати агентом змін, хто хоче працювати в новому освітньому середовищі, хто мріє якісно змінити українську школу, хто формує позитив та радість від освітнього процесу, хто вірить в себе й у своїх учнів, хто вважає учнів та батьків своїми партнерами, хто перебуває у постійному творчому пошуку ” .

лад001лад002

лад003лад004

Лад005лад006

лад007лад008

лад009лад010

лад011лад012