Новини

22 вересня у Житомирському державному університеті імені Івана Франка відбулись ХХІV Всеукраїнські педагогічні читання, присвячені спадщині Василя Сухомлинського — «В. О. Сухомлинський у діалозі з сучасністю. „А що там за лісом?..“: філософія для дітей».

Організаторами заходу виступили: Національна академія педагогічних наук України, Житомирський державний університет імені Івана Франка, Всеукраїнська асоціація Василя Сухомлинського, Державна науково- педагогічна бібліотека України імені В. О. Сухомлинського, Педагогічний музей України. Порядок денний педагогічних читань включав перегляд виставок творчих робіт студентів ЖДУ ім. Івана Франка та навчально-методичних посібників (Історико-педагогічний альманах. «В. О. Сухомлинський у діалозі з сучасністю»; збірник науково-методичних праць «Філософія для дітей. В. О. Сухомлинський у діалозі з сучасністю»), пленарне засідання, демонстрацію відеороликів за казками Василя Сухомлинського та роботу п’яти секцій.

Головна тема зібрання, яка об’єднала провідних науковців України та Польщі, молодих дослідників та учителів України та Польщі. Серед почесних учасників Всеукраїнських педагогічних читань - Ольга Василівна Сухомлинська, доктор педагогічних наук, професор, дійсний член НАПН України, головний науковий співробітник ДНПБ України імені Василя Сухомлинського, Олександра Яківна Савченко, доктор педагогічних наук, професор,академік НАПН України, Іван Дмитрович Бех доктор психологічних наук,дійсний член НАПН України, директор Інституту проблем виховання НАПН України.

На читаннях побувала і творча група педагогів Прилуцького району. Вчителі Прилуччини шанують, вивчають і пропагують ідеї великого педагога В.О.Сухомлинського. Завідуюча Прилуцьким РМК Тарасенко А.В. та вчитель початкових класів Дідівської ЗОШ Назарова К.І. виступили з доповідями на засіданні секції «Методичні аспекти продукування і транслювання дитячої творчості», отримали сертифікати учасників, їхні виступи включені до збірника науково-методичних праць. Вчителі мали нагоду поспілкуватися з науковцями, отримати фахову консультацію і зробити фото на згадку.

sukhoml01 sukhoml02