Новини

Новий навчальний 2018/2019 рік є визначним для освіти України, саме цього вересня розпочинається повномасштабне впровадження Нової Української школи та перехід загальної середньої освіти на 12-річне навчання.

29 серпня 2018 року у приміщенні Прилуцького професійного ліцею відбулися секційні засідання РМО вчителів-предметників, а в актовій залі Дідівської ЗОШ І-ІІІ ступенів була проведена традиційна Серпнева конференція педагогічних працівників Прилуччини, присвячена впровадженню Нової Української школи та визначенню стратегічних напрямів розвитку системи освіти у 2018/2019 навчальному році.

В роботі конференції взяли участь:

·        Виконуючий обов'язки голови Прилуцької РДА Росовський Д.М.;

·        Голова Прилуцької районної ради Малик В.І.;

·        Селищний голова Линовицької об'єднаної територіальної громади Нестерко В.І.

·        Селищний голова Малодівицької об'єднаної територіальної громади Журавель О.П.;

·        Начальник відділу освіти, культури, сім'ї, молоді та спорту Малодівицької селищної ради Манжола Л.І.;

·        Начальник відділу освіти, культури, сім'ї, молоді та спорту Линовицької селищної ради Фалевич Л.В.;

·        Голова профспілки працівників освіти Прилуцького району Нестерко Л.І.

На конференцію запрошувались директори та заступники директорів загальноосвітніх навчальних закладів району та об'єднаних територіальних громад, директори дошкільних та позашкільних навчальних закладів, голови профспілкових комітетів, голови РМО, вчителі перших класів. 

З вітальним словом до освітян звернулися керівники району Росовський Д.М. та Малик В.І. та пообіцяли в майбутньому постійно підтримувати нову українську школу.  

Про підсумки розвитку дошкільної, загальної середньої та позашкільної освіти у 2017/2018 навчальному році та пріоритетні напрямки роботи з реалізації концепції «Нова українська школа» розповів присутнім начальник відділу освіти Прилуцької РДА Бобренко М.М. 

serp003

serp002 serp004

serp005 serp006

serp007 serp008

serp009 serp010

serp011 serp012