Новини

17.04.2018 року в приміщенні малої зали Прилуцької РДА проведено методичну раду заступників директорів з навчальної  та виховної роботи. В ході наради присутні ознайомилися із станом викладання української мови та літератури (методист РМК Гуденко В.С.), звітом методистів РМК щодо стану організації позакласної роботи та участі педагогічних працівників у фахових конкурсах (Редька О.О., Тарасенко В.М., Юрасюк О.С., Кудлай Л.О., Рева Т.О., Шинкаренко С.М., Гуденко В.С.). Про зміст і особливості проведення шкільних іспитів у цьому навчальному році ознайомила присутніх завідуюча РМК Тарасенко А.В., яка акцентувала увагу на наступному: 

  • Передбачається, що підсумкова атестація здобувачів початкової освіти здійснюватиметься з метою внутрішнього моніторингу якості освіти у формі підсумкових контрольних робіт з двох предметів: української мови і математики.
  • Підсумкові контрольні роботи укладатимуть учителі початкових класів за єдиними завданнями для усіх класів паралелі відповідно до орієнтовних вимог до змісту атестаційних завдань. Атестаційні матеріали, що містять підсумкові контрольні роботи з української мови і математики у двох варіантах, має погодити педагогічна рада.
  • Контрольні роботи будуть проведені на другому чи третьому уроці, окрім понеділка і п'ятниці, а також днів перед і післясвяткових.
  • Державна підсумкова атестація здобувачів базової середньої освіти здійснюватиметься у письмовій формі з трьох предметів: українська мова, математика та предмета за вибором педагогічної ради.
  • Завдання для проведення іспитів укладатимуть вчителі школи. Рекомендації Міністерства освіти містять орієнтовні вимоги до змісту атестаційних робіт для учнів 9 класу, яких мають дотримуватись учителі при укладанні завдань контрольних робіт.
  • Результати іспитів не враховуватимуться при виставленні річних оцінок з предметів, з яких проводилось ДПА.

170411

170402

170403

170404

170405

170406

170407

170408

170409

170410