Новини

23.03.2018 року у приміщенні великого залу Прилуцької РДА проведено нараду директорів навчальних закладів Прилуччини. 

Про стан пожежної безпеки в закладах ЗЗСО та про поведінку під час паводків та повені  доповіли присутнім  представники ДСНС України в Чернігівській обл. Про вимоги до організації роботи пришкільних таборів з денним перебуванням розповіла  Самойленко Людмила Сергіївна – провідний фахівець відділу державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства Прилуцького міськройнного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Чернігівській області. Шинкаренко С.М. – методист районного методичного кабінету відділу освіти ознайомила колег з проблемами формування ціннісного ставлення до мистецтва у процесі естетичного виховання школярів.

З організацією роботи психологічної служби системи освіти району щодо попередження та профілактики насильства в учнівському середовищі ознайомила присутніх Душенок О.П. – методист районного методичного кабінету відділу освіти

Про стан викладання предмету Захист вітчизни в ЗЗСО району доповів Юрасюк О.С. – методист районного методичного кабінету відділу освіти. 

нар28

нар22

нар23

нар24

нар25

нар27

нар29