Новини

Цікаво та змістовно пройшли педагогічні читання для вчителів природничо-математичного циклу на базі Дідівської ЗОШ І-ІІІ ступенів. Основною метою читань стала проблема розвитку креативної особистості у світлі сучасної модернізації освіти. З методологічними підходами до формування особистості учня ознайомив присутніх директор Яблунівської ЗОШ І-ІІІ ст. Філоненко Володимир Федосійович. Вчитель математики Сухополов'янської ЗОШ І-ІІІ ст. Бандило Я.М. акцентувала увагу колег на основних моментах модернізації системи освіти України в умовах сучасного глобалізаційного процесу. Про роль сучасних освітніх технологій у формуванні дивергентного та конвергентного мислення на прикладі впровадження елементів STEM-навчання розповіла колегам вчитель математики Ладанської гімназії Григоренко Анастасія Федірівна. Продовженням ідеї впровадження інноваційних технологій в навчально-виховний процес став майстер-клас, проведений вчителем інформатики Ладанської гімназії Осипенко Ірини Віталіївни, в ході якого було продемонстровано алгоритм створення "хмарного класу" (https://classroom.google.com), та розкриті всі його можливості, представлено учнівський відеозапис виконання прикладної задачі з використанням  STEM-технологій. Цікавими та пізнавальними стали виступи вчителів-практиків, які вже отримали певний досвід щодо впровадження STEM та SMART технологій на власних уроках:

  • використання прикладної програми  TRAKER для дослідження механічних рухів (Сидоренко Р.В., вчитель інформатики Сухополов'янської ЗОШ І-ІІІ ст.); 
  • розробка та впровадження нових форм проведення фізичного практикуму на базі використання ППЗ TRAKER (Степаненко О.О., вчитель фізики Сухополов'янської ЗОШ І-ІІІ ст.); 
  • створення електронного мікроскопа з можливістю відеозапису на базі SMART-телефону (вчитель фізики Ряшківської ЗОШ І-ІІІ ст. Свистун О.В.)
  • використання прихованих датчиків (експозиметр, магнітометр, датчик гучносі, термометр, психрометр) SMART-телефонів для розширення елементної бази фізичного кабінету (вчитель фізики Дідівської ЗОШ І-ІІІ ст. Каленіченко І.В.)

ПЧ1409

ПЧ1401

ПЧ1402

ПЧ1403

ПЧ1404

ПЧ1405

ПЧ1406

ПЧ1407

ПЧ1408