Новини

Невід’ємною складовою роботи з обдарованою молоддю є пошук та підтримка талановитих дітей.  Участь у шкільних та районних наукових товариствах Малої Академії Наук є тим стартовим майданчиком, який дає школярам перший досвід наукової діяльності, пошуку креативних рішень і презентації власних досягнень. Саме Мала Академія Наук об’єднує таких розумних і талановитих юнаків та дівчат!

17 січня 2018 року на базі Ладанської гімназії відбулося районне засідання Малої Академії Наук серед загальноосвітнії навчальних закладів Прилуччини. 

На І етап конкурсу-захисту було представлено 5 наукових робіт юних дослідників із закладів загальної середньої освіти у відділеннях: «Літературознавство, фольклористика та мистецтвознавство», «Історія», «Математика» та  «Комп’ютерні науки». За підсумками районного етапу конкурсу-захисту всі учні посіли призові місця, з них І місце вибороли 2 школярі.

Журі районного конкурсу-захисту, до складу якого входили досвідчені вчителі та представники методичного кабінету відзначили актуальність й науковість учнівських робіт, а також належний рівень розкриття тем дослідження. 

Відділ освіти Прилуцької районної державної адміністрації бажає всім переможцям успіхів у ІІ (обласному) етапі конкурсу, який відбудеться у лютому 2018 року.

Участь у наукових змаганнях робить нашу молодь відкритою до нових знань, грамотною, компетентною, творчою, дає поштовх до самовдосконалення та майбутньої успішної професійної діяльності. 

МАН1801

МАН1802МАН1803

МАН1805МАН1804

МАН1806МАН1807

МАН1808МАН1809

МАН1810МАН1811

МАН1812