Новини

15 листопада 2017 року на базі Дідівської ЗОШ І-ІІІ ст. РМК проведено районний семінар - практикум вчителів біології та хімії. Присутні 26 вчителів району. Тема семінару «Використання власних медіа продуктів на уроках біології та хімії» вибрана не випадково. Нова українська школа ставить перед нами педагогами завдання вмотивувати дітей до навчання. Медіа сьогодні не просто засоби і способи розповсюдження і отримання інформації, а одна із найважливіших сфер в житті людей. Дана тенденція робить вплив і на освітню систему. Тому семінар присвячено саме темі медіа продукту і використанні його у практичній педагогічній роботі.

На семінарі вчителі підвищили професійну компетентність з питання сучасних медіа технологій та застосування їх на практиці. Взяли участь у майстер класі зі створення навчальних медіа вправ за допомогою медіа конструктора Learning Apps, ознайомились із сервісами хмарного середовища.

РМК створено віртуальний клас для дистанційного навчання. Це дало змогу вчителям отримувати методичну допомогу із різних питань через хмарне середовище, ділитись своїм досвідом.

біо001 біо002

біо003 біо004

біо006 біо007